Elijah J. Magnier

  • image

Çfarë I Tha Putini Netanjahut Në Moskë?

Shumë spekulime dhe komentime janë shfaq në opinion lidhur me “marrëveshjen sekrete” në mes presidentit rus Vladimir Putinit dhe kryeministrit izraelit Benjamin ...